Witaj drogi widzu, cieszę się, że jesteś. Znajdujesz się właśnie w miejscu, gdzie pojawiać się będą materiały zza kulis tworzonych przeze mnie oraz moich przyjaciół filmów i nie tylko.

Czego możesz spodziewać się tutaj?

  • Wszystkiego tego, czego tworzenie sprawia mi radość.
  • Filmy o grach, militariach, promo-shoty dla zaprzyjaźnionych firm, teatr czasem nawet kulinaria.
  • Nie ograniczam się do jednej kategorii, ba – jeśli zechcesz, możemy nawet stworzyć coś wspólnie!

No dobra, czas się czymś pochwalić.

Kilka przykładów dla przykucia Twojej uwagi.

Jednymi z moich ulubionych projektów są porównania tzw. Gra vs Rzeczywistość. Na potrzeby ich realizacji często wybieram się w różne zakątki, aby własnoręcznie uchwycić monumenty, budynki, naturę… zestawiam to potem z ujęciami z gier. Rezultaty bywają nad wyraz interesujące.

Kolejnym, niezwykle pasjonującym mnie tematem są porównania graficzne gier. Wprost uwielbiam wyszukiwać subtelne różnice w oprawie tych samych tytułów, napędzanych przez różne platformy.

Moje filmy z tej dziedziny zyskały uznanie oraz popularność na całym Świecie, stając się niejednokrotnie podstawą do napisania artykułów w prasie branżowej i nie tylko.

A to tylko kilka.

Gaming to nie jedyna tematyka, wokół której kręcą się moje filmy. Wspominałem o militariach, prawda? Współpracuję z pasjonatami z IKEM Tactical Training oraz Stone Range przygotowując relacje oraz nagrania promocyjne.

Zapraszam raz jeszcze, do sprawdzenia pozostałych treści oraz wypatrywania kolejnych. Wkrótce pojawi się coś wyjątkowego!